Nieruchomości

Życie w wielkim mieście

1 maja , 2017  

Jeśli cenisz sobie miejski gwar, tętniące życiem ulice, puby i restauracje na każdym rogu, prawdopodobnie nie skusi cię opcja wyprowadzki na wieś. Kupno mieszkania w centrum miasta ma zarówno jasne jak i ciemne strony. Zacznijmy od minusów.

Dokonując zakupu mieszkania, tak naprawdę nabywasz je wraz z sąsiadami. Kto wie, czy przez najbliższe pół roku lub więcej nie będziesz budzony w sobotnie poranki bladym świtem przez dźwięk wiertarki udarowej? Zapomnieć też musisz o imprezach do białego rana – wszak cisza nocna zaczyna się o dwudziestej drugiej i nie można zakłócać spokoju współmieszkańców. Do tego wszechobecny smog, hałas, korki.

Architekt Toruń - PRAPA Nowe mieszkania na sprzedaż poznań w spokojnej okolicy blisko centrum domy Dąbrówka http://jandach.pl/pl/deweloper-dabrowka Deweloper Dąbrówka, domy i mieszkania w Dąbrówce - Jandach

Taka mieszanka wybuchowa może zniechęcić wiele osób. Jednak takie rozwiązanie ma sporo plusów. Możesz zrezygnować z kupna samochodu, bo zwykle komunikacja miejska opłaca się bardziej, zwłaszcza, że na przykład metro i tramwaje raczej nie stoją w korku.

Dodatkowo wspomniane już wyżej atrakcje są zawsze na wyciagnięcie ręki, a wieczorny wypad do pubu lub sobotnie zakupy nie urastają do rangi wielkiej podróży.


Comments are closed.