Social Media

Rozwój Internetu

2 Cze , 2018  

Wraz z rozpowszechnieniem się Internetu powstały nowe formy komunikacji. Początkowo, były to wyłącznie maile, które są obecnie jednym z podstawowych sposobów komunikacji w biznesie.

Co zaś do kontaktów w sprawach prywatnych, coraz częściej zamiast maili, a nawet SMSów wykorzystuje się media społecznościowe. Popularny Facebook udostępnia opcję wysyłania wiadomości, które są widoczne po zalogowaniu się na swój oficjalny profil.

www.f1butik.pl

Dzięki temu, możemy praktycznie za darmo (nie licząc abonamentu internetowego) kontaktować się ze znajomymi na całym świecie. Dodatkowo, nowoczesne smartfony umożliwiają zainstalowanie specjalnej aplikacji, dzięki której takie wiadomości będziemy odbierać podobnie jak SMSy.

To bardzo wygodne rozwiązanie, sprawiające, że do tego portalu społecznościowego przekonuje się coraz więcej osób. Dodatkowo, jego popularność ma związek z możliwością bycia na bieżąco z osobami, z którymi dawno się nie widzieliśmy – poprzez publikowanie postów i zdjęć można dowiedzieć się, co słychać u naszych bliskich i dalszych znajomych.


Comments are closed.