Social Media

Promowanie talentów w social media

8 paź , 2018  

Nie da się ukryć, że media społecznościowe są znakomitą przestrzenią do promocji. Nie chodzi tutaj tylko o promocję produktów i usług, ale również o autopromocję.

Nawet w Polsce można wskazać już całkiem spore grono osób, które dzięki social media stały się popularne i doceniane przez szerokie grono odbiorców. Zdaje się, że chyba najlepszym portalem społecznościowym do promowania ciekawych osobowości jest Youtube.

Na nim można umieszczać różnego rodzaju filmiki, które w dzisiejszych czasach kręcić można nawet telefonem komórkowym. Chodzi tutaj na przykład o domowej produkcji teledyski czy nawet prywatną telewizję.

Dla jednych tego typu działania są tylko wstępem do rozpoczęcia działalności również w innych przestrzeniach, podczas gdy inni w ogóle nie planują opuszczać YouTube i planują związać z nim swoją przyszłość zawodową czy też artystyczną. Jeśli umieszczane tam filmiki mają dużą oglądalność (duża liczba odsłon), to ich twórcy mogą z tego tytułu otrzymywać wynagrodzenie, które pozwoli im się spokojnie utrzymać.


Comments are closed.