Architektura

Niezwykłe projekty domów i aranżacji wnętrz

26 cze , 2014  

Okazuje się, że najciekawsze projekty aranżacji wnętrz oraz samych budynków powstają w wyniku inspiracji niekoniecznie innymi rozwiązaniami architektonicznymi. Są architekci wizjonerzy, którzydostrzegają inspirację w otaczającym ich świecie. I tak staje się nią płynąca rzeka, liść powiewający na wietrze, nietypowa roślina czy jakieś zwierze. Później przekłada się to na oryginalny projekt wnętrz Kraków domu lub budynku.

Podobnie może być z wnętrzami. Niektórzy projektanci wystrzegają się sztampowych rozwiązań i mebli prosto ze sklepów. Szukają niecodziennych pomysłów i sięgają po niestandardowe materiały. Dzięki temu postają równie niestandardowe aranżacje, które zachwycają innych.

Dlatego gdy planujemy zawód architekta lub architekta wnętrz powinniśmy pamiętać o tym, abyśmy mieli otwartą głowę i szeroko otwarte oczy. Potrzebna jest inspiracja. Czasem dostrzeżemy ją z okien pociągu, a czasem podczas rowerowej wycieczki. Otwórzmy się na świat i szukajmy pomysłów wszędzie. Z pewnością będziemy cenionymi za inwencję i pomysłowość architektami. Często także niezwykle wziętymi.


Comments are closed.