Architektura,Pomysł,Robota Projektanta

Kto powinien zaprojektować nasz dom?

23 Lut , 2014  

To pytanie nie jest tak istotne, jak to, jak powinien on wyglądać, bowiem nazwisko architekta jest mniej ważne niż kształt domu. Chodzi bowiem o to, aby było to miejsce przestronne, uniwersalne ale także takie, które będzie nam się przez nadchodzące lata podobało. Pamiętajmy bowiem o tym, że będziemy w tym domu mieszkać pewnie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat i dlatego zarówno jego zewnętrzny kształt, jak i aranżacja powinny być przemyślane. Powinny być także spójne. Przecież chodzi o to, żeby to co na zewnątrz, pasowało do tego co wewnątrz.

Bowiem aranżacja jest tak samo ważna, jak sam projekt. Ona decyduje o tym, jak się czujemy w domu na co dzień. A chodzi przecież o to, abyśmy czuli się jak najlepiej. Ma nam być wygodnie i wszystko ma się mieścić. Zarówno my, jak i nasi goście powinniśmy czuć się dobrze w tej przestrzeni. Dom powinien być miejscem, w których chcemy spędzać jak najwięcej czasu bez wychodzenia z niego. Wtedy można powiedzieć, że jest on idealny.

prawo.niż.com.pl Komorniki dom dla rodziny na sprzedaż Komorniki Deweloper Komorniki, domy i mieszkania w Komornikach http://www.dekostudio.pl/sztukateria.php?company=2/Comments are closed.