Kosmetyki

Kremy do cery dojrzałej

31 Sty , 2019  

Na polskim rynku kosmetycznym dostępnych jest wiele rodzajów kremów do pielęgnacji cery dojrzałej. Panie mogą wybierać spośród wielu firm, cen i składników aktywnych. Mimo że preparatów do pielęgnacji tak wymagających cer jest wiele na rynku, można odnaleźć i wyszczególnić dwie grupy tych kosmetyków.

Wśród tej licznej grupy, można wskazać na specyfiki, które przede wszystkim działają ujędrniająco i liftingująco. Takie kremy mają bardzo lekką konsystencję i bardzo dobrze nawilżają skóry bez efektu jej odżywienia. Sprawdzą się bardzo dobrze dla pań z cerą normalną, a nawet skłonną do przetłuszczania ze względu na swoją lekką konsystencję.

Drugą grupę stanowią kosmetyki przeciwzmarszczkowe i odżywcze, która w swoim składzie mają takie składniki jak kwas hialuronowy, retinol czy konzym Q10. Takie kremy mają większe działanie odżywcze i gęstszą konsystencję, dlatego polubią je panie z cerą suchą lub skłonną do przesuszania. Nowością są kremy przecizmarszczkowe dla panów, które mają poprawić stan męskiej skóry dojrzałej.


Comments are closed.