Architektura

Jaki dom na całe życie?

31 maja , 2014  

Świadomość, że dom, który zaczynamy budować ma nam służyć już do końca życia jest trochę przerażająca, bo to całkowicie zmienia podejście jeśli chodzi o planowanie tworzenia projektu oraz samą budowę. Dlatego trzeba to absolutnie bardzo dobrze przemyśleć zanim zdecydujemy się na cokolwiek.

Chodzi przecież o to, aby nasz dom nam się podobał dziś i za trzydzieści lat, kiedy nadal będziemy tam mieszkać. Ma podobać się nam i naszym dzieciom, które zapewne go odziedziczą. Dlatego warto jest zdecydować się na uniwersalny projekt i dobre jakościowo materiały. Dom wykonany solidnie z pewnością będzie nam służył długo i będzie wytrzymały. Warto jednak zatrudnić do projektu takich architektów, którzy sprawią, że będzie on także ładny. Na tyle ładny, że przejeżdżający obok niego ludzie będą się zatrzymywać i patrzeć z zachwytem.

Takie samo ma być wnętrze. Gości mają wchodzić do naszego domu zaciekawieni, a wychodzić zauroczeni. Dlatego aranżacja musi być bardzo dobrze przemyślana.Comments are closed.