Akcesoria do wnętrz

Jak udekorować mieszkanie lakierem do paznokci?

30 sty , 2019  

Nie ma wątpliwości, że lakier do paznokci sam w sobie stanowi ozdobę. Wiele kobiet wykorzystuje ten kosmetyk jako preparat, który ma zadanie polepszanie ich samopoczucia i wyglądu zewnętrznego. Tymczasem okazuje się, że lakier nie musi być tylko ozdobą człowieka.

Można go wykorzystać także do wykonywania własnoręcznych ozdób w mieszkaniu. Kolorowe kontakty i gniazdka są znacznie droższe niż te tradycyjne, białe. Ich malowanie za pomocą farby stanowi nie lada wyzwanie.

Niestety, właśnie te drobne elementy często szybko się nudzą, a niewielu z nas może pozwolić sobie na ich wielokrotnie zmienianie. Właśnie z tym przypadku świetnie może sprawdzić się lakier do paznokci. Dzięki niemu możesz przygotować gniazdka oraz kontakty w dowolnych kolorach.

Co ważne, jeśli dekoracja nie spełni twoich oczekiwań lub ci się znudzi, z łatwością możesz ją zmyć za pomocą zwyczajnego zmywacza. Lakier do paznokci można wykorzystać także w wielu innych przypadkach. Jeśli nie masz pod ręką odpowiedniej farby, możesz użyć go do dekorowania ramek, w których trzymasz zdjęcia.

Ciekawy efekt można uzyskać także dekorując lakierem klamki od szafek czy wystające śrubki. Co więcej, tak ozdobione elementy będą mniej podatne na zniszczenia.


Comments are closed.