Gry komputerowe

Heroes of Newerth

15 lut , 2019  

Heroes of Newerth jest to gra stworzona na podobieństwo Doty, polega na tym, że dwie rywalizujące ze sobą grupy dążą do zagłady siebie nawzajem. Gra należy do tych z kategorii strategicznych, a czas całej gry to 4205 godzin, zaprojektowana i wyprodukowana przez S2 Games na komputery osobiste.

Grę znają wszyscy a szczególnie ci, którzy lubią w taki sposób spędzać wolny czas, są miłośnikami gier komputerowych. Cały projekt gry jest mało realistyczny nacisk kładziony był raczej na akcję niż na realne odwzorowanie rzeczywistości.

Tego typu gry albo się lubi albo nie w zasadzie można powiedzieć, że nie ma nic po środku, bo są one dość specyficzne, dodatkowo bezwzględnie każdy etap gry trzeba przejść, czyli wyznaczone przeszkody krok po kroku jednocześnie pamiętając o duchu rywalizacji z konkurencyjnym obozem. Od 2011 roku można w nią grać za darmo a wszystko po to by gracze nie zapominali o niej.

Jak sama ilość godzin wskazuje do gry można się nie tylko przyzwyczaić, ale i uzależnić, co jest niebezpieczne przy wszystkich rodzajach gier.


Comments are closed.