Akcesoria do wnętrz

Fotograficzne dodatki do pomieszczeń

31 sie , 2017  

Zdjęcia to nie tylko wspomnienia. Dziś jest to bardzo ważny element dekoracyjny, potrafiący w znaczny sposób wzbogacić pomieszczenie. Co najważniejsze – budzą pozytywne emocje, pozwalają wrócić myślami do dobrych chwil – wakacji, świąt, rodzinnych spotkań. Dziś niemal każdy posiada lustrzankę lub smartfony, które równie dobrze są w stanie uchwycić dobrej jakości momenty.

Zdjęcia są świetnym sposobem na wzbogacenie wnętrza. Najczęściej spełniają swoją funkcję w pokojach dziennych, salonach, gdzie najczęściej można na nie spoglądać. Wyboru prezentacji takiej dekoracji jest mnóstwo. Oprócz tradycyjnych, wiszących na ścianie ramek można wybierać wśród tysięcy kształtów, kolorów, a nawet materiałów z jakich są wykonane.

Obecnie niemal każdy sklep, który w swojej ofercie ma takie dodatki – ma bardzo szeroki wybór, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Pomieszczenia można dekorować fotografiami na kilka sposobów:

  • Pierwszy z nich to styl klasyczny w którym zdjęcia wiszą w drewnianych lub jednokolorowych ramkach w sposób symetryczny. Nie jest to jednak nudny wybór. Możliwość wszelakich konfiguracji, ułożeń, a także dobierania wzorów sprawia, że takie wnętrze staje się bardzo unikalne i indywidualne;
  • Obok standardowych rozwiązań stoją setki kreatywnych pomysłów, które z łatwością można znaleźć np.

    w internecie lub gazetach typu do it yourself. Szczególną popularnością cieszą się przedmioty pochodzenia naturalnego typu gałęzie, konary drzew. Wystarczy dokonać odpowiedniej impregnacji i włączyć inwencję twórczą, aby z tych pozornie prostych, leśnych inspiracji powstało coś interesującego. Zdjęcia przypinane są przykładowo za pomocą sznurków, czy drewnianych klamerek do prania tworząc oryginalny efekt końcowy.

.


Comments are closed.