Kosmetyki

Dezodoranty dla świeżości

21 lut , 2019  

Następny zapachowy kosmetyk pierwszej potrzeby, po który sięgamy wszyscy bez względu na wiek i płeć. Dezodoranty stanowią pierwszą linię obrony przed poceniem i przykrym zapachem.

Pozwalają nam zachować świeżość nawet w stresujących sytuacjach, a także wtedy, gdy z nieba leje się intensywny żar. Wybór jest ogromny.

Poza cenionymi i świetnie znanymi markami mamy również wiele propozycji od mniejszych wytwórców. Niektóre nuty zapachowe są świetne, ale kupując tańszy dezodorant niemal zawsze musimy liczyć się z jego krótką trwałością, a to spory minus.

Pierwszym wyborem większości nabywców są dezodoranty w sprayu, czemu trudno się dziwić. Są praktycznym i najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem, takich produktów mamy też w sklepach najwięcej.

Jednak na nich asortyment wcale się nie kończy, albowiem od pewnego czasu producenci przedstawiają też alternatywne opcje. Stąd rośnie uznanie dla dezodorantów w kulce i sztyfcie, które bywają skuteczniejsze w hamowaniu potliwości, ale też mogą przyczyniać się do brudzenia ubrań.


Comments are closed.